Dayz Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bug Server Connection

2 posters

Go down

Bug Server Connection Empty Bug Server Connection

Post by megamind03 Thu Apr 25, 2013 8:31 am

Salutare,




Nu stiu daca scriu unde trebuie si daca trebuie tratat ca atare,adica ca bug insa azi a mers sa joc pe server fara nici o problema si la un moment dat mi-a dat jocul crash "Arma 2 has stopped working" si de atunci ma tot chinui sa intru iar pe server dar se pare ca nu se mai poate si asta datorita faptului ca tot timpul primesc mesajul "Something went wrong,disconnect and try again" am tot facut asta vreo 10-15 minute(timp in care am mai dat si restart la pc) si tot nu am reusit sa intru iar.
Nu cred ca e de la mine problema de vreme ce am jucat pe mai multe servere si nu am mai intampinat aceasta problema dar mai ales ca inainte de acel crash am jucat ceva timp pe serverul asta..
avatar
megamind03

Posts : 2
Join date : 2013-04-25

Back to top Go down

Bug Server Connection Empty Re: Bug Server Connection

Post by raynor009 Thu Apr 25, 2013 9:05 am

Nu am mai auzit pana acuma de asa ceva. Mi sa intamplat si mie dar m-am putut conectata la joc. Incearca sa reinstalezi DayZ.
raynor009
raynor009
Server Owner
Server Owner

Posts : 137
Join date : 2013-02-24
Age : 29

https://dayzromania.forumotion.com

Back to top Go down

Bug Server Connection Empty Re: Bug Server Connection

Post by megamind03 Thu Apr 25, 2013 10:23 am

Salutare,




Am reinstalat si a mers sa intru iar pe server,acel crash a declansat totul(in server am observat ca uneori se blocheaza si isi revina,la un moment dat s-a blocat pana nu m-am mai putut misca si mi-a dat crash si nu cred ca e din cauza pc-ului acele freezuri de vreme ce configuratia e chiar decenta).
Ma rog,acum merge ,multumesc pt asistenta.
avatar
megamind03

Posts : 2
Join date : 2013-04-25

Back to top Go down

Bug Server Connection Empty Re: Bug Server Connection

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum